VK 2020 - první info

Jubilejní 20.ročník jsme začali plně připravovat v lednu od zajištění sponzorů, povolení , pamětních předmětů apod. Jen jak se blíží den samotného závodu a s ohledem co se děje neustále kolem nás se rozhodujeme, jestli to vše klapne a závod se uskuteční v daném termínu nebo spíš bude přeložen na jiný termín nebo dokonce to dopadne stejně jak s letní olympiádou a 20.ročník bude v roce 2021?

Zatím nevíme a nechceme jej zrušit neboť je to jubilejní ročník a zároveň jsme již investovali určitou část financí do záloh na výrobu pamětních předmětů, triček apod. V současné době chystáme a zajišťujeme věci, které nás nestojí žádné finanční prostředky. Dále se snažíme udělat vše, aby se dalo použít i v jiném termínu než bylo plánováno.

Proto naše přípravy nadále pokračují a chystáme vše k tomu, abychom mohli reagovat na situaci a nejpozději do jednoho měsíce byli s odborem dopravy schopni požádat o změnu povoleného termínu a dát do oběhu plakáty a propozice s aktuálním termínem a zajistit i dostatek pořadatelů apod.

Eventuálně nebude-li možnost tak všechny ceny, pamětní předměty budou uloženy a vše bude použito v roce 2021.

Určitě, když už bude jasno, budeme Vás na našem webu informovat co nejdříve a také Vám rozešleme informační emaily – všem našim věrným závodníkům, pomocníkům apod.

S pozdravem Milan Rajčáni

Závod pro celou rodinu

 

© 2001 - 2020 ACK z.s.