VK 2020 - další info

Zdravím všechny závodníky, pomocníky, spolupořadatele, sponzory a všechny, kteří se nějakou mírou podílejí na samotném dění a přípravách letošního Vendryňského Kotáru.

Oficiální termín stanovený na 7.6.2020 je definitivně ZRUŠEN a v netrpělivosti vyčkáváme, jaké podmínky stanoví vláda na organizování sportovních akcí během léta. Nějaké nástřely se už objevují a tak pomalu uvažujeme jak to vše naplánovat aby se to zvládlo a splnili jsme nejen všechna vládní nařízení.

    

Zatím uvažujeme o možném novém termínu a to 30.8.2020 nebo 6.9.2020.

Ale uvidíme, jak to dopadne a nejpozději do konce června bychom to chtěli rozstřihnout a stanovit nový termín na který pak vše budeme dochystávat. Neboť dost věcí už je připraveno a zajištěno.

Dnes už, ale s určitostí víme, že pro letošní jubilejní 20. ročník bude spuštěna jen a pouze on-line registrace a nebudou tištěny propozice k závodu, ale vše důležité a podstatné bude uveřejňované na našich webových stránkách,(popř. jako tomu bylo vždy i v místě startu, cíle a registrace v den závodu. Možná letos mimořádně umístíme i vytištěné informace v místě startu, cíle už od pátků).

Samotné spuštění on-line registrace bude nejdříve v červnu a všem stabilním účastníkům dáme vědět, že registrace byla spuštěna a ostatní se to doví na našem webu. Stejně jako v minulých letech by se cca 14 dní před akcí měli objevit vytisknuté plakáty vyvěšené na stabilních místech (mimo školy).

Tak ať se Vám všem v této době daří a budeme se těšit na vaši účast na Vendryňském Kotáru v jakékoliv pozici nebo funkci.

S pozdravem Milan Rajčáni

Závod pro celou rodinu

 

© 2001 - 2020 ACK z.s.