Béžový bavlněný koberec Vitaus Art – dokonalý doplněk pro váš interiér

Béžový bavlněný koberec Vitaus Art je dokonalým doplňkem pro váš interiér. Nenechte vyniknout prázdné místo na podlaze, ale vsaďte na tento skvostný kus. Oživí váš byt a dodá mu nezbytnou styl. Špína na koberci. Noční můra? Kdepak, s tímto kobercem nad tím jen mávnete rukou!

Koberec lze prát!

Je totiž vyroben z bavlny, díky které (i díky vlastnímu způsobu výroby) lze koberec prát v pračce nebo v ruce na 30 °C. Takže se nemusíte bát, že by se do koberce dostala nečistota, trápila byste se s různými petrolejovými nebo jinými mazadly, ani byste se nemuseli penit, že když náhodou vylítá kočka nebo pes s mokrýma tlapkama po koberci, už ho nevezmete do původního tvaru.

Koberec pro podlahové vytápění

Že máte doma podlahové vytápění a bojíte se, že by na něm koberec moc dlouho nevydržel? Obavy stranou, tento koberec je vytvořen tak, aby levou zadní vydržel i tyto překážky. Takže můžete klidně vsadit na tento krásný kus i do obývacího pokoje s podlahovým vytápěním. Nemusíte se proto obávat, že by se vám ulejvající voda z koupele dostala do podlahového topení.

Béžový bavlněný koberec Vitaus Art

Tak neváhejte a pořiďte si tento nádherný koberec hned teď. Přináší tolik pozitiv – krása, místo k zívnutí na koberci, teplo a pohodu naší domácnosti bez starosti s údržbou. A protože je vemrnen v širokém sortimentu, najdete si snadno ten, který bude perfektně sedět do vašeho interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.