Černá dřevěná nástěnná police Bloomingville Loup – elegantní dekorace do vašeho interiéru


Černá dřevěná nástěnná police Bloomingville Loup

Elegantní dekorace do vašeho interiéru

Krásná nástěnná police Loup od značky Bloomingville z jedlového dřeva bude ideálním doplňkem v kuchyňském koutě pro výstavu vaší oblíbené keramiky a jiných dekorací. Ve spodní části je tyč vhodná k zavěšení utěrek a úložných košíků.

Mořený korpus v černé barvě

Korpus police Loup je mořený v černé barvě, která dodává stěně mistnosti jistý styl a eleganci. Černá barva se hodí ke všem druhům interiérů a dokáže skvěle kontrastovat s ostatními barvami.

Černá dřevěná nástěnná police Bloomingville Loup

Přírodní odstín jedlového dřeva

Vnitřní stěna police Loup je ponechána v přírodním odstínu jedlového dřeva, která dotváří precizní kontrast a celkový rustikální vzhled. Dřevěný materiál dodává interiéru přírodní charakter a pocit útulnosti.

Černá dřevěná nástěnná police Bloomingville Loup

Kvalitní zpracování

Nástěnná police Loup je vyrobena z kvalitního jedlového dřeva a nabízí precizní zpracování. Odborně zvládnuté úhly a kvalitní spoje jsou zárukou dlouhé životnosti a spolehlivosti. Výrobek je vyroben v Dánsku.

Objednejte si nyní!

Pokud se vám líbí černá dřevěná nástěnná police Bloomingville Loup, můžete si ji objednat na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Objednání je rychlé, jednoduché a zajišťujeme doručení až k vám domů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.