Designový stůl Kare Grande Possibilita – dokonalý prvek pro váš interiér


KARE DESIGN Stůl Grande Possibilita 180x120cm

I jídelní stůl může být stylový a nabízet kromě komfortu při stolování také potěchu oka. Elegantní stůl Grande Possibilita je toho příkladem. Je inspirovaný jednoduchými a moderními tvary, které lze interpretovat také jako retro. Základna je vyrobená z leštěného hliníku a vrchní deska z bezpečnostního skla s výškou 10 mm.

Stůl Kare Grande Possibilita

Design a kvalita

Stůl Kare Grande Possibilita je skutečně unikátní kus nábytku, který přiláká pozornost každého návštěvníka. Výrobce nezapomněl ani na kvalitu materiálů, které jsou použity při výrobě stolu. Díky použití bezpečnostního skla a leštěného hliníku dostanete produkt, který je nejen stylový, ale také velmi odolný.

Velikost a komfort

KARE DESIGN Stůl Grande Possibilita 180x120cm je velký stůl, který má dostatek místa pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Zároveň vám nabídne také ten správný komfort při stolování, protože jsou na něm široká sedadla a dostatek prostoru pro vaše nohy.

Stůl Kare Grande Possibilita s židlemi

Styl a design

Stůl Kare Grande Possibilita je ideálním prvkem pro váš interiér a podtrhne styl vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Díky svému originálnímu designu a modernímu vzhledu jej můžete kombinovat s různým typem nábytku a doplňků.

Nabídněte vašemu interiéru unikátní kousek nábytku a pořiďte si stůl Kare Grande Possibilita již dnes!

Více informací a objednání zde: https://www.isolund.cz/produkt/kare-design-stul-grande-possibilita-180m120cm

Stůl Kare Grande Possibilita v interiéru

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.