Dřevěná knihovna ELOISE od BIZZOTTO – ideální doplněk do vaší domácí knihovny


ELOISE – Dřevěná knihovna od BIZZOTTO

O produktu

Designová knihovna ELOISE od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Knihovna ELOISE má rám z bílé mdf dřevovláknité desky. Na přední části je několik rozdílně velkých a laděných výsuvných zásuvek pro uložení potřebných věcí. Zásuvky jsou pokryty ratanovým nebo bambusovým zdobením. Otevírají se pomocí kovových úchytů. To vše doplňuje několik polic. Velmi zajímavý, prostorný a krásný kousek stylového nábytku udělá radost každému milovníkovi nevšedního nábytku.

Využití knihovny; ELOISE je krásná, netradiční a unikátní kus nábytku ve vintage provedení. Využijete ji jako knihovnu v ložnici, obývacím pokoji či pracovně. Krásně vynikne ve světlém i tmavém interiéru. Nejlépe zkombinujete s dalším vintage nábytkem s bílo-hnědými prvky, ale krásně se bude hodit i do interiéru ve skandinávském stylu.

Technická specifikace: Materiál kostry: dřevovláknitá mdf deska. Barva knihovny: bílá, hnědá. Rozměry vxhxd: 180x30x80 cm.

Montáž a péče: Montáž není nutná, knihovna je sestavena již výrobcem. Pro údržbu a čištění knihovny použijte suchý nebo vlhký hadřík.

S ČÍM SLADIT

ELOISE je krásná, netradiční a unikátní kus nábytku ve vintage provedení. Využijete jako knihovnu v ložnici, obývacím pokoji či pracovně. Krásně vynikne ve světlém i tmavém interiéru. Nejlépe zkombinujete s dalším vintage nábytkem s bílo-hnědými prvky, ale krásně se bude hodit i do interiéru ve skandinávském stylu.

Dřevěná knihovna ELOISE od BIZZOTTO

Sladění s bytovým interiérem: Prospěje jí spíše uzavřený interiér s prvkem starožitností. Hmongové k tomu doporučují hrát s různými světly a měkkými prvky. Například s kožešinovými židlí, nebo jemnými textiliemi. Důležité je nechat knihovnu vyniknout a dát jí dostatek prostoru.

Dřevěná knihovna ELOISE od BIZZOTTO

Vyberte si ty nejlepší doplňky: Tento kousek stylového nábytku si zaslouží ty nejlepší doplňky. Můžete jí přistavit malý stolek s květinou, či jiným dekoračním prvkem. Nebo naopak zůstat u minimalistické výzdoby a necháte knihovnu zazářit sama.

Pokud vás zaujala dřevěná knihovna Eloise od Bizzotto, neváhejte ji zakoupit na www.skvelynabytek.cz, a nechte ji vyniknout ve vašem interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.