Ideální pomocník v koupelně – černý silikonový závěsný věšák Wenko Verna


Potřebujete zorganizovat svou koupelnu?

Máme pro vás skvělé řešení – černý silikonový závěsný věšák Wenko Verna. Tento věšák se snadno připevní na dveře sprchového koutu, a to díky svému silikonovému materiálu, který se dokonale přizpůsobí tloušťce dveří až do 10 mm. Díky tomu můžete mít věšák vždy po ruce a ušetříte si tak místo v koupelně.

Koupelna

Vyrobte si svůj vlastní „přístřešek“ v koupelně

Silikonový závěsný věšák Wenko Verna má celkem 6 háčků, takže na něj můžete pověsit nejen utěrky, ale také žínky, hadry na umývání a další věci, které by jinak zůstaly „vyschlé“ na podlaze koupelny. Je také ideální pro ty, kteří cestují a potřebují mít své věci po ruce v hotelovém pokoji. Stačí si věšák vzít s sebou a připevnit ho tam, kde potřebujete.

Silikonový závěsný věšák Wenko Verna

Bezpečný a snadno odstranitelný

Důležité je také zmínit, že věšák nezanechává žádné stopy na dveřích, což ocení určitě všichni nájemníci, kteří se obávají vyvěšování svých věcí na stěny. Věšák je také snadno odstranitelný, takže ho můžete snadno přenášet z místa na místo.

Jednoduchá montáž a demontáž

Montáž věšáku je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádný nářadí. Stačí ho pevně přitlačit ke dveřím a je hotovo. Pokud si však nechcete poškodit nehty, můžete použít malou pryžovou žínku, kterou si stačí přiložit k věšáku a lehce ho stlačit ke dveřím.

Montáž věšáku

Demontáže je ještě snazší. Stačí vásák pevně uchopit ze spodu a lehce ho odtáhnout od dveří.

Závěr

Černý silikonový závěsný věšák Wenko Verna je tedy ideální pomocník v každé koupelně. Díky své jednoduché montáži a velkému množství háčků můžete mít své věci vždy po ruce. Je bezpečný, nezanechává stopy na dveřích a je snadno odstranitelný. Kromě toho je také velmi cenově dostupný a snadno dostupný na internetu. Za skvělou cenu si ho můžete pořídit právě na této stránce. Tak neváhejte a zorganizujte si svou koupelnu jednoduše a prakticky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.