JP Kids - шаблон joomla Форекс

Newsletter

Zaregistrujte svůj email a budete včas informováni o novinkách...
Uvedením Vašeho elektronického kontaktu (emailové adresy), nám dáváte souhlas k rozesílání aktuálních informací a věcí, které se týkají výhradně VK.

Podpořte nás

Věděli jste, že nás můžete zdarma podpořit při nakupování přes internet? Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, stačí využít portál bit.ly/AmatérskýCyklistickýKlub

19.ročník Vendryňského Kotáru je již pomalu minulostí, ještě doplníme fotografie, udělám kompletní vyúčtování celé akce a můžeme se pomalu věnovat přípravám toho slavnostního 20.ročníku, který by měl být 7.6.2020 snad ještě v lepší parádě, ale také v jednodušší organizaci a hlavně v bezpečnějším zajištění všech tratí apod.

 

O některých věcech už víme dlouho a stále se nám je nedaří zrealizovat, neboť k samotné realizaci potřebujeme o pár zapálených pořadatelů víc než jich máme nyní, ale už nyní sepisujeme nové postřehy a podněty za čerstvé paměti, abychom vylepšili snad ne jen ten 20.ročník, ale i další.

 

Můžete pomoci i vy nám, když nám pošlete info co podle Vás by se mělo zlepšit nebo opačně zachovat.

 

Na závěr chci ještě jednou moc a moc poděkovat všem pořadatelům, pomocníkům, závodníkům a hlavně našim štědrým, věrným, ale i novým sponzorům za pomoc u právě skončeného 19.ročníků

 

Jinak ještě jednou moc dík, že jsme to zvládli a dopadlo to snad vše dobře.

 

 Milan Rajčáni

 

 

Copyright © 2001 - 2019 ACK Třinec