Kouzelný jednorožec v podobě koberce ASIR 140 x 190: Rozmanitost barev!

Pokud hledáte dokonalý doplněk do dětského pokoje, koberce s motivem jednorožce jsou tím správným řešením. A co kdybychom Vám představili skutečně jedinečný kousek – koberce ASIR 140 x 190 s motivem jednorožce, který v sobě skrývá nejen krásné barvy, ale také dokonalou kvalitu.

Duhový koberec do dětského pokoje s motivem JEDNOROŽEC

Koberec ASIR 140 x 190 s motivem jednorožce není jen klasickým kobercem. Je to jedinečný kousek, který Vašemu dětskému pokoji dodá potřebnou pestrost a zkrášlí ho. Bílý jednorožec ležící uprostřed koberece a ohraničený duhovými motivy, ty jsou základem jedinečnosti tohoto koberce. Tyto koberečky od ASIR jsou navíc vyráběny v nejrůznějších barvách, takže si můžete vybrat dle Vašeho vkusu a potřeb.

Materiál: 100% samet

Co se týče kvality a použitého materiálu, koberce ASIR 140 x 190 se pyšní špičkovou kvalitou. Jsou vyrobeny z 100% sametu, který vypadá nejenom krásně, ale také se dobře udržuje. Díky této tepelně izolační vlastnosti těchto koberečků ušetříte peníze i na energiích na vytápění místnosti.

Výška vlasu: 10 mm

Kromě skvělé kvality má tento koberec vysokou výšku vlasu, respektive 10 mm. To znamená, že koberce ASIR 140 x 190 nejenom dobře vypadají, ale také jsou měkké, příjemné na dotek a hlavně pohodlné. Mají měkkou a jemnou texturu, kterou si oblíbí nejen děti, ale i dospělí.

Gramáž: 1000 g/m2

K tomu se přidá také 1000 gramů na metr čtvereční gramáže, což znamená, že koberce ASIR 140 x 190 jsou nejen pohodlné, ale také jsou velmi husté. Tento koberec Vašemu dítěti zajistí perfektní podložku pro každou hru či relaxaci.

Antibakteriální protiskluzová spodní strana

Neméně důležitou funkcí je protiskluzová spodní strana, která zaručuje, že koberec pevně leží na místě a nehrozí tak případné nebezpečí uklouznutí. Okraj koberce také tvoří pevná, dobře spojená výztuž, takže se nemusíte bát, že by se nevratně poškodil.

Praní v pračce

Pokud se Vám na koberci objeví první skvrny a nevíte, jak je snadno odstranit, nebojte se. Tyto koberečky jsou snadno a rychle peritelné v pračce na 30 stupňů. Barvy jsou stálé a koberce po každém praní zůstanou vypadat úžasně.

Rozměr: 140 x 190 cm

A konečně, rozměru koberce ASIR 140 x 190 cm poskytne větší komfort Vašim dětem i sobě. Tyto koberce jsou dostatečně velké na to, aby poskytly dostatečně velkou plochu pro hru, nebo odpočinek, aniž by Vám přitom zabraly celý prostor v místnosti.

Tak už neváhejte a pořiďte si tento neuvěřitelný kus umění do dětského pokojíčku. Zde si můžete prohlédnout doplněk ze všech stran a objednat si kousek přímo domů. Dostupný je v několika rozmanitých barvách – zvažte, který je pro Vás ten pravý.
https://www.velkynabytek.cz/produkt/asir-koberec-140-x-190-jednorozec-vice-barev

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.