Kvalitní Livetastic VITRÍNA v sukovém dubu s rozměry 60/208/37 cm a barvou dubu


VITRÍNA pro každého

Livetastic VITRÍNA v sukovém dubu je vysoce kvalitní a kvalitativně zpracována tak, aby uspokojila potřeby každého zákazníka. Ať už jako ukládací prostor pro vaše oblíbené předměty, jako vitrína pro vystavení vaší sbírky nebo jako elegantní kus nábytku pro váš obývací pokoj, jedno je jisté – získáte kvalitní produkt, který si zamilujete.

Rozměry a barva

Tato skvělá vitrína s rozměry 60/208/37 cm je k dispozici v krásné barvě dubu, což jí dodává přirozený a moderní vzhled. Díky svým rozměrům se hodí do jakéhokoliv interiéru, kde bude působit jako krásná a praktická součást.

ONLINE ONLY

Je důležité podotknout, že tato vitrína je k dispozici pouze online, a to přímo na našem eshopu. Díky tomu si můžete vybrat ze širokého sortimentu nábytku přímo z pohodlí vašeho domova.

Technické informace

Tato vitrína v sukovém dubu je typu SAN17T11, celkově je postavena z dubu Bianco a dále pokryta furniturním olejem, který dodává nábytku elegantní a moderní vzhled. Díky těmto technickým informacím se jedná o produkt, jehož kvalita a trvanlivost budou uspokojovat vaše potřeby po mnoho let.

Závěr

V případě že hledáte kvalitní, moderní a elegantní vitrínu pro svůj domov, je Liveistic VITRÍNA v sukovém dubu s rozměry 60/208/37 cm a barvou dubu tou nejlepší volbou. Díky ní budete mít nejen pěkné místo pro ukládání vašich věcí, ale zároveň elegantní a trvanlivý kus nábytku, který umocní atmosféru celého interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.