Kvalitní postel Bohoušek s roštem a šedou barvou – rozměry 160 x 80 cm


Bezpečnost a kvalita pro vaše dítě

Postel Bohoušek je ideálním řešením pro větší děti. Ochranná bariérka chrání vaše dítě před nebezpečným pádem z postele. Bariérka je navíc demontovatelná a lze ji umístit na libovolnou stranu postele.

Tato postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva. Proto můžete mít jistotu, že nabízíte vašemu dítěti kvalitní a bezpečné prostředí pro spánek i relaxaci. Ke zvýšení bezpečnosti a pohodlí má postel Bohoušek zaoblené rohy.

Lakovaná šedá barva a pevný rošt

Tato postel je lakována nezávadným ekologickým lakem, který je vhodný pro styk s dítětem. Barva šedá dodá posteli moderní vzhled a dokonale pasuje k ostatním nábytkovým doplňkům v dětském pokoji.

Součástí postele je pevný a stabilní rošt. Ten zajistí komfortní podporu pro správný spánek vašeho dítěte. Postel Bohoušek má snížený práh, takže ji mohou používat i nejmenší děti.

Jednoduchá montáž

Nosnost této postele je 80 kg. To znamená, že ji může používat dítě různé váhové kategorie.

V balení najdete postel s bariérami, laťkový rošt a spojovací materiál. Díky jednoduchému návodu k montáži ji snadno a rychle sestavíte sami.

Pokud hledáte kvalitní postel pro vaše dítě, doporučujeme vám postel Bohoušek s roštem a šedou barvou od společnosti STA Nábytek. Vaše dítě bude mít nejen zdravý a bezpečný spánek, ale i krásný a moderní nábytek v pokoji.

Postel Bohoušek s bariérami a šedou barvou
Montáž postele Bohoušek

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.