Levé rohové provedení sedací soupravy LAURENCE v látkovém provedení Sawana 21


Rozměry a design

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou sedací soupravu do L? Tato souprava má rozměry 275 x 205 x 98 cm a disponuje luxusním a moderním designem. Díky látkovému provedení Sawana 21 působí velmi elegantně a příjemně.

Rozkládací mechanismus a úložný prostor

Je třeba také zmínit, že sedací souprava LAURENCE obsahuje v sobě rozkládací mechanismus a úložný prostor. Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 125 x 210 cm. Mohou tak na ní pohodlně spát vaši hosté a rodina.

Vysoce kvalitní materiál

Látkové provedení Sawana 21 je vyrobeno z 100% polyesteru a je velmi odolné vůči opotřebení a poškození. Tento materiál se navíc snadno udržuje v čistotě a je tak vhodný pro rodiny s dětmi a zvířaty.

Podpůrná pohodlná sedací část a pevná konstrukce

Nenechte se zmást lehkostí, se kterou se tato rohová sedací souprava zdá být. Konstrukce z masivního dřeva a vnitřní pružinové výztuže zajišťuje pevnost a stálost celého nábytku. Navíc jsou sedací části opatřeny měkčením z PUR pěny, což zvyšuje pohodlí.

Objednávka a doručení

Pokud vás tato sedací souprava zaujala, neváhejte ji objednat přímo na našem eshopu. S radostí vám ji doručíme do vašeho domova a pomůžeme vám ji nainstalovat. Za celou dobu nákupu a doručení prolíná kvalita a spolehlivost.

Tato rohová sedací souprava LAURENCE je vhodnou volbou pro každou moderní obývací místnost. Vysoce kvalitní materiály, jemné měkčení, rozkládací mechanismus a úložný prostor jsou nepopiratelné vlastnosti, které tuto sedací soupravu odlišují od ostatních na trhu.

Chcete si ji objednat? Stačí kliknout na odkaz zde:

https://www.codina.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-laurence-leve-provedeni-provedeni-sawana-21

Rohová sedací souprava LAURENCE

Tento článek byl sestaven společností CODINA.cz – eshop s nábytkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.