Luxusní noční stolek TORINO – dokonalá volba pro váš interiér

Noční stolek Torino skvěle doplní nejen postele z nábytkové řady Torino. Pokud hledáte praktický a zároveň elegantní kousek do vašeho ložnice, je stolek Torino tou správnou volbou.

Vlastnosti nočního stolku TORINO

Noční stolek Torino je vybaven 2 zásuvkami s kovovými pojezdy, kam poté můžete uložit veškeré nepotřebné věci, které nechcete, aby byly vidět. Nemusíte se tedy obávat neuspořádaného vzhledu v ložnici.

Další odkládací plochu pak získáte na horní desce stolečku, kam pohodlně umístíte lampičku i s rozečtenou knihou. Do ložnice tak získáte útulné a příjemné prostředí, kde můžete relaxovat a vychutnat si oblíbenou literaturu.

Barva nočního stolku TORINO

Noční stolek Torino je vyroben z borovice masiv a nabízí se v barevném provedení bílý lak. Výběr této jemné a čisté barvy může opticky zvětšit ložnici a celkově ji osvěžit.

Dodání a montáž nočního stolku TORINO

Po objednání nočního stolku Torino na www.sidonia.cz vám produkt dorazí v demontu. Díky tomu si můžete být jisti, že váš noční stolek přepravu i montáž přežije bez úhony.

noční stolek TORINO

Noční stolek Torino je tedy tím pravým doplňkem pro vaši ložnici, pokud preferujete elegantní design a současně vysokou funkčnost. Zvolte si tento noční stolek a už nikdy nebudete muset řešit neuspořádaný vzhled vaší ložnice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.