Moderní umyvadlová baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem a chromovaným designem 31604000

Hansgrohe, jedna z předních značek v oboru koupelnových armatur, přinesla na trh novou umyvadlovou baterii s označením Focus. Tato baterie je vybavena klikovým ovládáním s clic-clacem, díky němuž snadno a rychle ovládnete vodu v umyvadle. Kromě toho disponuje moderním a elegantním designem, který se skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru. Produktový kód této baterie je 31604000.

Vlastnosti umyvadlové baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem 31604000

Chromované provedení

Umyvadlová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje chromovaným povrchem, který zajišťuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Tento materiál zcela odpovídá současným vývojovým trendům a umožňuje elegantní a harmonický vzhled v jakémkoliv prostoru.

Páková stojánková baterie s clic-clacem

Baterie disponuje klikovým ovládáním, díky němuž snadno a intuitivně ovládnete vodu v umyvadle. Funkce clic-clac umožňuje rychle a snadno uzavřít vodovodní kohoutek. Pereč vám navíc umožní regulaci průtoku vody.

Průtok baterie

Baterie dokáže produkovat průtok vody o hodnotě až 5 litrů/minutu, což je dostačující pro běžné využití v koupelně. Díky špičkovým technologiím a inovacím dokáže baterie spořit vodu a energii.

Výška baterie

Umyvadlová baterie má výšku 13,3 cm, díky čemuž umožňuje pohodlné mytí rukou. Navíc se vyznačuje vysokou stabilitou a kvalitním provedením

Ramínko

Baterie je vybavena ramínkem o výšce 5,3 cm, který umožňuje snadné připojení hadice kohoutku k přívodu vody. Baterie je snadno a rychle montovatelná a připojitelná k jakémukoliv umyvadlu.

Závěr

Koupě umyvadlové baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem 31604000 představuje skvělý způsob, jak vylepšit jakýkoliv koupelnový prostor. Kromě skvělé funkčnosti určitě oceníte i moderní a elegantní design, který zapadne do jakéhokoliv interiéru. Tuto kvalitní baterii si můžete objednat na isolund.cz za velmi příznivou cenu.

Umyvadlová baterie

Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus s clic-clacem 31604000 – to je kvalitní produkt pro každého, kdo oceňuje skvělou funkčnost, moderní vzhled a vysokou kvalitu. S touto baterií si užijete pohodlí a komfort při mytí rukou i zuby. Pokud chcete do své koupelny přinést něco speciálního, rozhodně sáhněte po této úžasné baterii ze značky Hansgrohe.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.