Nový přírůstek do sortimentu: Polička Bemeta Gamma chrom 145802312


Polička Bemeta Gamma chrom

Vlastnosti poličky Bemeta Gamma chrom

  • Výrobce: Bemeta
  • Kód produktu: 145802312
  • Chromové provedení
  • Velikost: 60 x 40 x 20 cm
  • Montáž vrtáním
  • Výborná kvalita materiálu

Potřebujete více úložného prostoru v koupelně, kuchyni nebo na pracovně? Máme pro vás nový produkt od výrobce Bemeta – poličku Bemeta Gamma chrom 145802312. Tato polička vás zaujme nejen svým moderním designem, ale i praktickým využitím prostoru.

Polička Gamma chrom je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou pevnost a stabilitu. V kombinaci s chromovým provedením vypadá skvěle v každé koupelně nebo kuchyni.

Montáž vrtáním

Jednoduchá a rychlá montáž. Polička Gamma chrom se snadno namontuje na stěnu pomocí vrtání. Díky jednoduchému systému montáže budete mít poličku namontovanou během několika minut.

Kromě toho je polička vybavena dostatečným množstvím úložného prostoru, takže si můžete uskladnit různé drobnosti, které vám snadno padají z ruky. Polička také vypadá velmi moderně, takže se bude skvěle hodit do každého interiéru.

Objednejte si poličku Bemeta Gamma chrom 145802312 ještě dnes!

Polička Bemeta Gamma chrom 2

Polička Bemeta Gamma chrom 145802312 je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický a moderní úložný prostor v koupelně nebo kuchyni. Objednat si ji můžete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.