Retro styl do vašeho interiéru s kobercem Dietera Knolla v medových tónech


Retro styl do vašeho interiéru s kobercem Dietera Knolla

Vybrat správný koberec do interiéru není vůbec snadný úkol. Je důležité zvolit nejen takový, který se bude hodit do stávajícího stylu vašeho bytu, ale také aby byl plnohodnotnou součástí interiéru, který zkrátka získá svou jedinečnost a podtrhne celkový vzhled.

Medové tóny – nový trend na trhu

Nově se na trhu objevuje trend v podobě medových tónů v interiéru. Tyto barvy dodávají pocit tepla a uklidnění. Jsou také tovou volbou, když chcete udělat rozzárěný interiér a zkrotit ho tak, aby byl přívětivější na pohled.

Proto vám dnes přinášíme kobercový klenot v medových tónech, který se dokonale hodí do této retro kategorie.

Dieter Knoll – autor unikátního koberce

Dieter Knoll patří mezi uznávané návrháře koberců na světě. Jeho koberce můžete vidět v nejrůznějších typech interiérů a určitě na sebe velice snadno upoutají vaší pozornost.

Jeho koberce jsou především neuvěřitelně kvalitní a velice kreativní. O tom svědčí i kousek, o kterém vám chceme dnes psát.

VINTAGE KOBEREC, 120/180 cm, měděné barvy

Jedná se o kvalitní koberce velikosti 120/180 cm, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího polyesteru. Jejich barva mědi, která navíc patří mezi velice moderní barvy pro interiér, z dodá vaší místnosti příjemnou atmosféru.

Vynikající kvalita

Jak už jsme zmínili, kvalita koberců Dietera Knolla je nadstandardní. Každý kus se pyšní vynikající trvanlivostí, což je důležité zejména v oblasti čistoty.

Potah lze snadno čistit a má přirozenou odolnost proti skvrnám. Na povrch nepronikne ani prach a je velice pohodlný na nožky.

Jak zařadit koberec do vašeho bytu

Medové koberce jsou velice snadno zařaditelné do interiéru. Díky své jemné barvě kombinují snadno s ostatními barvami.

Jejich jednoduchý design zase oceníte v bytě, kde chcete mít vminimalistický styl.

Koberec Dietera Knolla

Propadněte atmosféře retro stylu s kobercem skvělé kvality. Zajímá se o tento kousek ještě více? Navštivte stránky Srovnavacnabytku.cz a vyzkoušejte si hledat koberec Dietera Knolla ve vašem oblíbeném stylu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.