Sada 4 kusů nádobí Orion Grande s 3 skleněnými poklicemi

Vařte jako profesionál. S touto sadou nádobí od značky Orion se neztratíte ani v tom nejnáročnějším receptu. Díky speciálně upravenému antiadheznímu povrchu se téměř nepřipaluje a vy tak svá oblíbená jídla připravíte prakticky bez tuku. Hrnce můžete navíc bez obav vložit i do trouby, s poklicí až do 200 °C.

Náš tip:

Při intenzivním ohřevu nádobí používejte raději chňapky či tyto silikonové úchytky.

Obsah sady:

  • 3 hrnce o objemu 1,4 l, 2,4 l a 4,2 l,
  • pánev o průměru 24 cm,
  • 3 padnoucí poklice.

Sada 4 kusů nádobí Orion Grande s 3 skleněnými poklicemi

Tato sada nádobí od značky Orion je zkrátka tou pravou volbou pro ty, kteří milují vaření. Díky vysoké kvalitě materiálů a speciálnímu povrchu, s nimiž jsou nádoby opatřeny, vám všechna jídla půjdou snadno od ruky. Nemusíte se obávat ani připálených jídel, protože nádobí prakticky nepřilne k povrchu a vy tak můžete vařit bez obav.

Důležitou součástí této sady jsou i skleněné poklice, které vám umožní snadno sledovat proces vaření a také pomohou udržet teplotu jídel na stabilní úrovni. Využít můžete také fakt, že hrnce z této sady můžete bez obav vložit do trouby a pečením si tak rozšíříte možnosti přípravy jídel.

Díky širokému spektru velikostí hrnců – 1,4 l, 2,4 l a 4,2 l – najdete v této sadě vždy ten správný hrnec pro vaše konkrétní potřeby. Všechny součásti sady jsou navíc stylově sladěny a stanou se tak hezkým doplňkem vaší kuchyně.

Nezapomeňte využít nabídku na našem eshopu, kde si můžete tuto skvělou sadu nádobí pořídit za výhodnou cenu a zpříjemnit si tak vaření a pečení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.