Sprchové dveře Huppe Design Pure 90 cm – neotřelý vzhled a praktičnost

Sprchové dveře Huppe Design Pure 90 cm jsou nejen krásné na pohled, ale také velmi praktické. Jejich design je moderní a neotřelý, což přiláká pozornost každého návštěvníka koupelny.

Jak již název napovídá, sprchové dveře mají rozměr 90 cm. Je nutné však upozornit, že se jedná pouze o 1/2 sprchového koutu. Pokud si takový kout chcete pořídit, budete muset dokoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Bezpečné a hygienické čištění

Co se týče praktičnosti, vynikají sprchové dveře Huppe Design Pure 90 cm bez vaničky a barvou profilů v matném chromu. Výplň je ze čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Díky tomu se minimalizuje výskyt nežádoucího plísně a těžko odstranitelných vodních kamenů.

Když už jsme u čištění, je třeba zmínit i posuvný systém otevírání. Díky němu se vám nebudou zachytávat žádné zbytky, což usnadní udržování čistoty a hygieny ve vaší koupelně. Navíc, sprchové dveře Huppe Design Pure 90 cm mají pravou orientaci, což výrazně zlepšuje jejich funkčnost a komfort.

Skvělý vzhled, skvělá cena

Při výběru sprchových dveří nejrůznějších typů si určitě nejednou klade návštěvník koupelny otázku, zda za designový vzhled má či nemá platit vyšší cenu. V případě sprchových dveří Huppe Design Pure 90 cm je odpověď jasná – určitě stojí za to! Cena produktu je velmi přijatelná a dovolí se pořídit si krásné a praktické sprchové dveře.

Chcete se přesvědčit sami? Navštivte náš eshop nabytekprozivot.cz a vyberte si svou variantu sprchových dveří Huppe Design Pure.

sprchové dveře

Sprchové dveře Huppe Design Pure 90 cm jsou skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí v koupelně přinést moderní a praktický prvek. Jejich vzhled je neopakovatelný a cena přijatelná. Koupí tohoto výrobku nejen ušetříte na údržbě a čištění, ale také získáte kvalitní produkt, na který budete dlouho vzpomínat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.