Stylový a praktický odkládací stolek ANILKA-S v přírodním/šedém provedení

odkládací stolek ANILKA-S

Tento moderní odkládací stolek ANILKA-S je ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktický nábytek pro své bydlení. Díky svému designu se hodí do mnoha interiérů a skvěle se kombinuje s ostatním nábytkem.

Odkládací stolek ANILKA-S má rozměr 49 x 43 x 49 cm, takže se snadno vejde téměř kamkoliv. Jeho hlavní předností je však jeho praktickost – disponuje totiž odkládací plochou, na kterou můžete položit televizní ovladač, knihu nebo mobilní telefon. Navíc se tento stolek vyrábí v kombinaci přírodní dýhy s polypropylenem a nádherně se hodí do moderních bytů.

Další výhody odkládacího stolku ANILKA-S

Jedním z klíčových prvků je jeho materiál. Odkládací stolek ANILKA-S je vyroben z MDF s přírodní dýhou a polypropylenem. Tyto materiály garantují dlouhou životnost, což je u nábytku velmi důležité. Navíc se jedná o materiály, které dobře odolávají poškrábání a dalším mechanickým poškozením, takže se nemusíte obávat, že by vám stůl brzy ztratil svůj půvab.

Kvalitní materiály zajišťují také jednoduchou údržbu stolku. Stačí pouze otřít navlhčeným hadříkem, a stůl bude opět krásně lesklý a čistý. Díky tomu se nehodí pouze pro byty, ale i pro kanceláře nebo společenské místnosti, kde hrozí neustálý nápor návštěvníků.

Odkládací stolek ANILKA-S je navíc velmi lehký, takže jej můžete snadno přemístit podle svých potřeb. S jeho rozměry se snadno vejde do menších místností, kde by jiný nábytek zbytečně zabíral prostor. Kromě toho jej lze snadno složit při přepravě nebo při skladování. Stůl je dodáván v demontu, takže se nemusíte obávat, že byste si při jeho přenosu ublížili či nábytek zbytečně poškodili.

Zde najdete výrobek k zakoupení
odkládací stolek ANILKA-S detail

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.