Televizní stolek MELODI84 tmavý ořech – Klasický design a praktický doplněk pro váš obývací pokoj

Televizní stolek MELODI je moderním kouskem nábytku, který oživí každý interiér. Díky svému klasickému designu se perfektně hodí do obývacího pokoje, kam se nevejde velká obývací stěna. Je to perfektní řešení pro všechny, kteří si chtějí pořídit televizní stolek, který bude praktický i hezký.

Televizní stolek MELODI84 tmavý ořech

Stolek MELODI se vyrábí z kvalitních a odolných materiálů, a tak vám může sloužit i jako botník či krásný regál do dětského pokoje na vystavení dětských hraček. Má velkou nosnost a dokáže snést i těžké televizory. Je k dispozici v barvě tmavý ořech a vyrábí se z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Rozměry jsou taktéž velmi praktické – šířka 141,6 cm, výška 50 cm a hloubka 29,5 cm.

Design

Stolek MELODI má klasický design, který se hodí do každého interiéru. Jeho velkou výhodou je, že se nevztahuje jen na televizní stůl, ale také na botník či krásný regál do dětského pokoje. Navržen byl tak, aby co nejvíc uspokojil potřeby uživatelů. Víceúčelovost je na prvním místě a tak se dále přizpůsobuje vašim požadavkům.

Televizní stolek MELODI84 tmavý ořech

Použití

Stolek MELODI je ideální volbou pro všechny, kteří vyhledávají kvalitní a praktický televizní stolek. Díky své velikosti se hodí do každého obývacího pokoje. Jeho použití ale sahá mnohem dále než jen k televizoru – můžete ho využít i jako botník či krásný regál do dětského pokoje. Díky tomu, že je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, vám bude dlouhodobě sloužit.

Zjistit více o televizním stolek MELODI84 tmavý ořech zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.