TP Living představuje stojací lampu HUGOS I v bílé barvě s výškou 154 cm


TP Living přináší moderní a nadčasovou stojací lampu HUGOS I v bílém provedení

Stojací lampa HUGOS je ideálním doplňkem pro vkusně zařízený interiér, který preferuje nadčasový design s moderními prvky. Výškou 154 cm a neobvyklým stativovým tvarem těla lampy přitáhne pozornost a bude ozdobou každé místnosti.

Vysoce kvalitní materiály a elegantní design

TP Living se vždy snaží nabízet svým zákazníkům produkty, které jsou jak kvalitní, tak designově propracované. Stojací lampa HUGOS je vyrobena z prvotřídních materiálů, které zaručují její vysokou kvalitu a odolnost. Kovové tělo je pokryto černou barvou a doplněno bílým nádherným stínidlem z látky. Tento kontrast vytváří nejen elegantní, ale i moderní vzhled, který je typický pro značku TP Living.

Neobvyklý tvar „stativu“

Jedním z nejzajímavějších prvků této stojací lampy je její neobvyklý tvar, který připomíná stativ. Tento designový prvek, který doplňuje celkový vzhled lampy, ji odlišuje od klasických stojacích lamp a dává jí originální vzhled.

Stojací lampa HUGOS I pracuje na 230 V. Je vybavena kabelovou délkou 180 cm a novým druhem závitového zdroje, který zaručuje jednoduchou výměnu a dlouhou životnost.

Závěr

TP Living opět přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní a designově propracovaný produkt. Stojací lampa HUGOS I bílá barva se svým neobvyklým tvarem připomínajícím stativ určitě potěší nejen milovníky moderního designu, ale i ty, kteří hledají neobyčejný doplněk do svého interiéru. Pokud vás zaujala tato stojací lampa, určitě mrkněte na nábývámhned.cz, kde ji můžete zakoupit za skvělou cenu.

Lampa HUGOS I

Tak neváhejte a dopřejte si to nejlepší z designového a funkčního osvětlení pro svůj byt nebo dům, s TP Living.

* Tento článek vznikl s podporou našeho sponzora – TP Living.

Navštivte stránky TP Living a její nabídku stojacích lamp

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.