Tyrkysová kvalitní froté prostěradlo Frotti 180×80 cm PRFR0065


O kvalitě prostěradla

je prostěradlo z vysoce kvalitních materiálů, které si rádi oblíbí každý, kdo ho vyzkouší. Je prodyšné a příjemné k pokožce, což je nesmírně důležité zejména při nočním odpočinku. Zároveň je ale i dostatečně hřejivé, takže se v něm budete cítit dobře i v chladnějších dnech. Prostěradlo je vhodné k celoročnímu použití.

Jak používat prostěradlo

Prostěradlo se snadno a rychle natahuje na matraci a dobře na ni drží díky všité gumičce v dolní části. Je určeno pro matrace do výšky 15 cm. Před prvním použitím je důležité prostěradlo minimálně jednou vypít při doporučené prací teplotě do 40°C. Díky tomu se zbavíte případných nečistot a úpravou se zjemní.

Složení materiálu

je vyrobeno z 83% bavlny a 17% polyesteru. Díky kombinaci těchto dvou materiálů je prostěradlo velmi příjemné na dotek, ale zároveň i vysoce odolné a trvanlivé. Jeho gramáž je 200g/m2, což zaručuje kvalitní zpracování a dlouhou životnost.

Zde si můžete zkontrolovat aktuální cenu našeho prostěradla.

Závěr

Pokud hledáte prostěradlo, které je kvalitní, příjemné na dotek a zároveň hřejivé, pak je tím pravým řešením pro vás. Jeho využití je velice jednoduché a jeho složení materiálu zaručuje dlouhou životnost. Navíc se vám bude krásně vyjímat v každé ložnici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.