Zlatá skleněná váza J-line Oceanne L – tajemný klenot pro váš interiér


Kombinace zlaté a transparentní barvy

Zlatá skleněná váza J-line Oceanne zaujme kombinací zlaté a transparentní barvy. Tuto kombinaci lze použít do jakéhokoli interiéru, protože spolu tyto barvy vytvářejí jedinečný vzhled. Transparentní sklo doplňuje zlatou barvu, a díky tomu váza nepůsobí přehnaně a zbytečně křiklavě.

Vzácný klenot

Váza J-line Oceanne může být pro mnoho lidí vázána s úchvatnou krásou. Jde o vzácný klenot pro každý interiér, který potěší každého, kdo se do něj podívá. Díky zlaté barvě totiž tento klenot ladí s celým interiérem, a to jako žádný jiný doplněk.

Podnos z lakovaného kovu

Interiér skvěle ozdobí a květinám dodá šmrnc. Váza J-line Oceanne rozhodně zaujme nejen díky své barvě, nýbrž také svým krásným tvarem. Její skleněné tělo stojí na podnoži z lakovaného kovu, díky které působí vzdušným a elegantním dojmem.

Velikost

Váza J-line Oceanne je dostupná ve dvou velikostech, a proto si každý může vybrat tu, která se hodí do jeho interiéru nejvíce. Velikosti jsou speciálně navrženy tak, aby ladily s jakoukoli květinou, a také aby mohli být umístěny na jakékoli místo v domácnosti nebo kanceláři.

Zlatá skleněná váza J-line Oceanne L - tajemný klenot pro váš interiér
Zlatá skleněná váza J-line Oceanne L - tajemný klenot pro váš interiér

Pro více informací o této krásné váze můžete navštívit tento odkaz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Třinec a jeho autorem je Třinec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.